Аккумуляторы NANO BATT

Акумулятори NANO BATT виготовляються в місті Запоріжжя (Україна) компанією ДК «Аккум».

Група компаній «Аккум» була заснована в 1994 році.

До Групи компаній «Аккум» входять такі підприємства як ТОВ «Аккумтрейд» (продаж акумуляторних батарей) і ВП «Аккумпром» (виробництво акумуляторних батарей).

Зароджувалася як торговельна мережа, за кілька років підприємство стало одним з найбільших компаній, що спеціалізуються на виробництві та продажу акумуляторних батарей. Вже більше 10 років група компаній «Аккум» є виробником акумуляторів таких брендів як «STARTA», «EUROCar», «EUROTruck», «Електроісток», «SRT», «JET POWER», «NANO BATT» та інші. Компанія зарекомендувала себе як якісний постачальник продукції за доступною ціною. Компанія розвиває дилерську систему дистрибуції і має дилерів і представників у кожній області України. Дистриб’ютором АКБ ТМ NANO BATT по Україні є компанія ТОВ «Авто-Комфорт».

АКУМУЛЯТОРИ NANO BATT

Акумулятор – це найважливіша частина будь-якого автотранспорту, без якого він буде просто аксесуаром у Вашому гаражі. Акумулятор NANO BATT служить джерелом харчування для стартера і всіх електронних частин, а також запуску Вашого транспортного засобу. На сьогоднішній день виробники автомобілів не стоять на місці, і оснащують авто різними гаджетами і пристроями, від чого генераторний вузол може не справлятися з такою великою навантаженням. Тому додатковим джерело живлення є АКБ NANO BATT.

Акумулятори NANO BATT виготовлені по гібридної (преміум клас) і класичною технологією (клас Стандарт і Економ). Дані технології є оптимальним балансом між характеристиками акумулятора і його вартістю.

ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ АКУМУЛЯТОРА NANO BATT

У кожного акумулятора є головна характеристика – це його номінальна ємність, яка вимірюється в Ампер – годинах (Аг). Оптимальний обсяг батареї здійснюється за рекомендаціями автовиробника – в інструкції по експлуатації вказується номінально допустима ємність для гарантованого запуску двигуна.

Не рекомендується купувати АКБ більшою ємністю, ніж вказав виробник транспортного засобу, так як генератор не встигне зарядити його і через час в осередках накопичиться сірка. У холодну пору року неповна зарядка ємнісного акумулятора може зменшити термін експлуатації вдвічі.

Інноваційний підхід, використаний в технологіях виробництва акумуляторів NANO BATT, дозволяє батареї підтримувати достатній рівень заряду протягом більш тривалого часу в зіставленні з аналогами і скоротити час заряду через розроблену технологію поліпшеного прийому заряду струму.

АКУМУЛЯТОРИ NANO BATT ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ В 3Х ОСНОВНИХ КЛАСАХ: ПРЕМІУМ (PREMIUM), СТАНДАРТ (STANDARD), економ (ECONOM).

 

 

 

 

 

Контакти

Зв’яжіться з нами!

Назва новини

Бренди Про компанію Вакансії Замовник Зробимо світ добрішим Новини Контакти