ANTIFREEZE GreenStream®

Антифриз GreenStream® виготовляється СТОВ «МСтандарт» (Білорусь, Мінськ) на підставі ліцензії та під контролем Chamäleon GmbH, Німеччина. ТУ BY 690652001.001-2010

Антифриз ANTIFREEZE GreenStream® це готова до застосування охолоджуюча рідина нового покоління червоного кольору на основі моноетиленгліколю. Забезпечує максимальний захист двигуна і всіх деталей системи охолодження за рахунок посиленого пакета хімічно стабільних інгібіторів. Унікальна формула присадок забезпечує високостабільну, цілорічну і оптимальний захист від корозії, кавітації і набухання гуми.

Застосовується для охолодження двигунів внутрішнього згоряння, а також для використання в якості робочих рідин в теплообмінних апаратах і системах, що експлуатуються при низьких і помірних температурах: вторинні контури холодильних установок, охолодження льодових полів, сонячні батареї, теплові насоси, системи рекуперації тепла, підігрів нафти і газу і т.п.

Властивості

Антифриз GreenStream® призначений для захисту двигуна легкових автомобілів від перегріву і руйнування. Містить посилений пакет інгібіторів, що забезпечує високу ступінь захисту від усіх видів корозії, кавітації, піноутворюваність і негативного впливу на гуму.

Переваги:

Зміщуваність

Антифриз GreenStream® сумісний з більшістю інших охолоджуючих рідин на основі етиленгліколю. Оскільки переваги даного антифризу відчутні тільки при його самостійному використанні, змішання його з іншими охолоджуючими рідинами не рекомендується.

Застосування

Для гарантованої оптимального захисту двигуна від корозії, перегріву і замерзання рекомендується при заміні рідини промити систему охлажденія.Замену охолоджуючої рідини виконувати згідно з інструкцією по експлуатації автомобіля.

Умови зберігання

Зберігати в герметичній упаковці виробника в сухих складських приміщеннях.

Термін зберігання

4 роки.

Контакти

Зв’яжіться з нами!

Назва новини

Бренди Про компанію Вакансії Замовник Зробимо світ добрішим Новини Контакти