Асортимент автомобiльних олив та автохімії у компанії Автокомфорт

Auto-Comfort – це мульти-брендова компанія, що спеціалізується на постачаннi мастильних матеріалів, автохімії та автокосметики оптом, а також запасних частин для ремонту автомобілів.

Асортимент продукції настільки різноманітний і обширний, що може задовольнити інтереси всіх споживачів: від найбільших промислових підприємств і автопарків до невеликих СТО і індивідуального споживача. Адже “Auto-Comfort” є офіційним представником i постальником таких торговельних марок як BARDAHL, MANNOL, ELF, PEMCO, ВАМП, TOTAL, LUKOIL, CHEMPIOIL, KERRY, KUDO, FAVORIT, FANFARO, NORVEGO, MFK і т.д.

Компанія “Auto-Comfort” бере початок свого існування у 2004 році. У той час вона була всього лише невеликим приватним підприємством, яке постачало дрібногуртовим клієнтам мастильні матеріали й охолоджуючі рідини з Європи і Росії.

 

Чому варто обирати Автокомфорт для співпраці?

На сьогоднішній день «Auto-Comfort» є одним з лідерів оптової торгівлі у Київській, Дніпропетровській, Запорізькій, Одеській, Миколаївській, Херсонській, Кіровоградській, Полтавській, Харківській, Луганській і Донецькій областях та здійснює продаж моторних, індустріальних і трансмісійних олив, фільтрів, автохімії , автокосметики, охолоджуючих рідин, витратних матеріалів та акумуляторів.

Для забезпечення стабільної та ефективної роботи використовує  7000 m2 складських приміщень. Умови зберігання і розміщення товарів – це одне з найголовніших вимог, яких дотримується компанія, тому що саме від нього залежить збереження продукції. Кожне приміщення обладнане освітленням і системою вентиляції, а також підтримує оптимальний мікрокліматичний режим.

 

Як замовити продукцію Auto-Comfort?

Для якісного обслуговування клієнтів компанія відкрила інтернет-магазин “Автозамовник”, де можна придбати автотовари оптом за найнижчими цінами в Україні. Зробити замовлення в магазині досить просто: варто лише ознайомитися з асортиментом, обрати потрібний товар і натиснути кнопку “купити”, а після оформлення замовлення з вами зв’яжеться оператор для уточнення деталей замовлення.

Так як «Авто-комфорт Плюс» – це команда професіоналів з відмінним рівнем підготовки. Висока організація та індивідуальний підхід менеджерів компанії обов’язково допоможе вирішити будь-яке питання та оперативно оформити замовлення.

 

Як відбувається доставка автотоварів оптом?

Гарантією швидкої і якісної доставки продукції, звичайно ж, є правильно вибране сучасне транспортний засіб. У зв’язку з цим, в автопарку компанії є 13 авто Mercedes-Benz Sprinter (понад 3.5 тонн), 7 авто Volkswagen LT (понад 3.5 тонн), Fiat Doblo (понад 1 тонни) і Reno Kengo (понад тонну). Адже місія «Авто-комфорт Плюс» – “Забезпечити легкий доступ до якісних автотоварів у будь-який час, у будь-яке місце”.

 

Які переваги має Auto-Comfort?

«Авто-комфорт Плюс» сучасна і футуристична компанія, яка не припиняє свій розвиток і не зупиняється на досягнутому. Для того, щоб тримати клієнтів у курсі всіх подій і сповіщати про свої акції, знижки, новинки товарів, останні новини та унікальні пропозиції, було прийнято рішення запустити Тelegram-канали та Viber-спільноти під назвами: “Автокомфорт – Дніпропетровськ”, “Автокомфорт – Одеса ” та ” Автокомфорт – Маріуполь “.

З 2021 року компанія підготувала для своїх постійних клієнтів нову бонусну програму. У зв’язку з чим покупки стало робити вдвічі приємніше, тому що за них можна отримати подарунки.

Щоб стати клієнтом “Авто-Комфорт Плюс” – зареєструйтеся на сайті https://autozakaz.shop.

Контакти

Зв’яжіться з нами!

Назва новини

Бренди Про компанію Вакансії Замовник Зробимо світ добрішим Новини Контакти