Автокомфорт – офіційний постачальник моторної оливи TOTAL

Total Lubricants S.A. – французька нафтогазова компанія повного циклу, одна з найбільших за обсягом видобутку нафти і газу у світі, яка веде свою діяльність більш ніж в 150 країнах світу. Також компанія здійснює нафтопереробку і володіє мережею АЗС і низкою підприємств хімічної індустрії.

Виробництво мастильних матеріалів здійснюється на 35 власних заводах, де виробляються технічні рідини преміального сегменту:

Всі продукти Тоtal володіють гідними властивостями: безпечні, паливо-економічні та біорозкладні, тому що не мають шкідливих домішок і добре очищені. ТОТАL контролює викиди шкідливих речовин у повітряне і водне середовище, а також відстежує вплив своєї продукції на екологію. На всіх етапах виробництва дотримується суворий контроль якості, а також активно використовуються ресурси альтернативної сонячної енергії. Високий рівень усвідомленості, корпоративна етика і турбота про навколишнє середовище лежать в основі принципів компанії.

Саме тому моторні оливи ТОТАL стали популярним продуктом серед власників різних автомобілів і їх включають у список кращих доступних змащувальних рідин на автомобільному світовому ринку.

 

Де купити оригінальне моторна оливат TOTAL

У мульти-брендової компанії Auto-Comfort, що спеціалізується на постачанні мастильних матеріалів, автохімії та автокосметики оптом, а також запасних частин для ремонту автомобілів, Ви завжди зможете купити оригінальну оливу TOTAL нових та актуальних лінійок. Щоб не сумніватися у достовірності продукту від постачальника Auto-Comfort, оригінальність оливи легко і швидко перевіряється за допомогою спеціального QR-коду на етикетці каністри.

 

Платформа з оптовими цінами на автомобільної оливи TOTAL

Для якісного обслуговування клієнтів компанія “Auto-Comfort” відкрила інтернет-магазин “Автозамовник”, де можна придбати автомобiльнi товари та оливи ELF оптом за найнижчими цінами в Україні. Зробити замовлення в магазині досить просто: варто лише ознайомитися з асортиментом, обрати потрібний товар і натиснути кнопку “купити”, а після оформлення замовлення з вами зв’яжеться оператор для уточнення деталей замовлення.

Так як «Авто-Комфорт Плюс» – це команда професіоналів з відмінним рівнем підготовки. Висока організація та індивідуальний підхід менеджерів компанії обов’язково допоможе вирішити будь-яке питання й оперативно оформити замовлення.

Також «Авто-Комфорт Плюс» запустив Тelegram-канали та Viber-спільноти під назвами: “Автокомфорт – Дніпропетровськ”, “Автокомфорт – Одеса” і “Автокомфорт – Маріуполь”, де можна дізнатися про їхнi акції, знижки, новинки товарів, останні новини і унікальні пропозиції.

З 2021 року компанія підготувала для своїх постійних клієнтів нову бонусну програму. У зв’язку з чим покупки стало робити вдвічі приємніше, тому що за них можна отримувати подарунки.

Щоб стати клієнтом “Авто-Комфорт Плюс” – зареєструйтеся на сайті https://autozakaz.shop.

 

Контакти

Зв’яжіться з нами!

Назва новини

Бренди Про компанію Вакансії Замовник Зробимо світ добрішим Новини Контакти