Автомобільні фільтри. Регулярне оптове постачання

Автомобільні фільтри – пристрої, призначені для видалення забруднень з моторних, трансмісійних, гідравлічних та інших змащувальних рідин, а також з повітря автомобіля, що надходить до салону, і двигуна внутрішнього згоряння.

 

Види фільтрів

 

Автомобільні фільтри представлені у відповідному сегменті ринку чотирма основними видами:

 

Головні переваги автомобільних фільтрів

 

Основними перевагами систем фільтрації є такі показники:

 

Але слід запам’ятати: будь-який автомобільний фільтр потрібно змінювати після кожної заміни оливи. При несвоєчасному очищенні вентиляційна система може просто порватися, тоді всі шкідливі домішки осядуть не лише у двигуні, а й у салони авто. У будь-якому випадку пристрій очищення потрібно міняти щонайменше одного разу на рік.

 

Як обрати фільтри для свого автомобіля?

 

Вибираючи фільтри для машини, слід враховувати потрібну форму. Усього їх три:

 

Де знайти офіційних постачальників фільтрів?

 

Компанія Авто-Комфорт Плюс є офіційним постачальником усіх видів автомобільних фільтрів в Україні. У асортименті компанії представлені такі бренди як SCT, SHAFER, ORTURBO, SMAREX, WIX та інші.

У нашому магазині зібрано оптимальний асортимент продукції, який зможе задовольнити інтереси будь-якого замовника: від найбільших промислових підприємств та автопарків до невеликих СТО та індивідуального споживача. Усі товари сертифіковані, а тому відповідають високим стандартам якості.

Для якісного обслуговування клієнтів компанія відкрила інтернет-магазин “Автозамовник”, де Ви зможете купити автомобільні фільтри у Києві, Дніпропетровську, Одесі, Харкові та інших містах України за найнижчими цінами.

Зробити замовлення в магазині досить просто: варто лише ознайомитися з асортиментом, обрати товар, що сподобався, і натиснути кнопку “купити”, а після оформлення замовлення з вами зв’яжеться оператор для уточнення деталей замовлення.

Якщо сумніваєтеся у своєму виборі – можете запитати наших менеджерів. Вони проходять спеціальне навчання та володіють необхідною технічною інформацією, тому професійно проконсультують Вас з будь-яких питань та підберуть відповідний товар для вашого автомобіля.

Також «Авто-комфорт Плюс» запустив Тelegram-канали та Viber-спільноти під назвами: “Автокомфорт – Дніпропетровськ”, “Автокомфорт – Одеса” та “Автокомфорт – Маріуполь”, де можна дізнатися про акції, знижки, новинки товарів, останні новини та унікальні пропозиції.

З 2021 року компанія підготувала для своїх постійних клієнтів нову бонусну програму. У зв’язку з чим покупки стало робити вдвічі приємніше, тому що за них можна отримувати подарунки.

Щоб стати клієнтом “Авто-Комфорт Плюс” – зареєструйтесь на сайті https://autozakaz.shop.

 

Контакти

Зв’яжіться з нами!

Назва новини

Бренди Про компанію Вакансії Замовник Зробимо світ добрішим Новини Контакти