Автомобільні фільтри. Регулярне оптове постачання

Автомобільні фільтри – пристрої, призначені для видалення забруднень з моторних, трансмісійних, гідравлічних та інших змащувальних рідин, а також з повітря автомобіля, що надходить до салону, і двигуна внутрішнього згоряння.

 

Види фільтрів

 

Автомобільні фільтри представлені у відповідному сегменті ринку чотирма основними видами:

 

Головні переваги автомобільних фільтрів

 

Основними перевагами систем фільтрації є такі показники:

 

Але слід запам’ятати: будь-який автомобільний фільтр потрібно змінювати після кожної заміни оливи. При несвоєчасному очищенні вентиляційна система може просто порватися, тоді всі шкідливі домішки осядуть не лише у двигуні, а й у салони авто. У будь-якому випадку пристрій очищення потрібно міняти щонайменше одного разу на рік.

 

Як обрати фільтри для свого автомобіля?

 

Вибираючи фільтри для машини, слід враховувати потрібну форму. Усього їх три:

 

Де знайти офіційних постачальників фільтрів?

 

Компанія Авто-Комфорт Плюс є офіційним постачальником усіх видів автомобільних фільтрів в Україні. У асортименті компанії представлені такі бренди як SCT, SHAFER, ORTURBO, SMAREX, WIX та інші.

У нашому магазині зібрано оптимальний асортимент продукції, який зможе задовольнити інтереси будь-якого замовника: від найбільших промислових підприємств та автопарків до невеликих СТО та індивідуального споживача. Усі товари сертифіковані, а тому відповідають високим стандартам якості.

Для якісного обслуговування клієнтів компанія відкрила інтернет-магазин “Автозамовник”, де Ви зможете купити автомобільні фільтри у Києві, Дніпропетровську, Одесі, Харкові та інших містах України за найнижчими цінами.

Зробити замовлення в магазині досить просто: варто лише ознайомитися з асортиментом, обрати товар, що сподобався, і натиснути кнопку “купити”, а після оформлення замовлення з вами зв’яжеться оператор для уточнення деталей замовлення.

Якщо сумніваєтеся у своєму виборі – можете запитати наших менеджерів. Вони проходять спеціальне навчання та володіють необхідною технічною інформацією, тому професійно проконсультують Вас з будь-яких питань та підберуть відповідний товар для вашого автомобіля.

Також «Авто-комфорт Плюс» запустив Тelegram-канали та Viber-спільноти під назвами: “Автокомфорт – Дніпропетровськ”, “Автокомфорт – Одеса” та “Автокомфорт – Маріуполь”, де можна дізнатися про акції, знижки, новинки товарів, останні новини та унікальні пропозиції.

З 2021 року компанія підготувала для своїх постійних клієнтів нову бонусну програму. У зв’язку з чим покупки стало робити вдвічі приємніше, тому що за них можна отримувати подарунки.

Щоб стати клієнтом “Авто-Комфорт Плюс” – зареєструйтесь на сайті https://autozakaz.shop.

 

Контакти

Харківська область
Дніпропетровська, Запорізька області
᠌Полтавська         область
Кіровоградська область
Донецька, Луганська області
Одеська, Миколаївська, Херсонська області
Київська область

Назва новини

Бренди Про компанію Вакансії Замовник Зробимо світ добрішим Новини Контакти