Автомобільні оливи оптом в Дніпрі

Моторні оливи – це змащувальні речовини, які складаються з основи (базової оливи) і присадок. Базова олива – олива, яка використовується в якості основи для виробництва різних мастильних матеріалів і підрозділяється на 5 груп.

Перші три групи виробляються шляхом очищення і переробки нафти. Базові оливи четвертої групи є повністю синтетичними оливами, а базові оливи п’ятої групи включають усі інші, які не входять до групи з першої по четверту.

Залежно від використовуваної основи (базової оливи) всі сучасні моторні оливи поділяються на такі види:

Що стосується присадок, які містяться у складі моторної оливи, то вони бувають:

 

Де купити автомобільні масла оптом у Дніпрі?

Ринок на сьогоднішній день пропонує нам дуже великий перелік моторних олив. Купуючи моторні оливи оптом, важливо враховувати їх якості і купувати оптом тільки у надійних постачальників. На сьогоднішній день «Auto-Comfort» є одним із лідерів оптової торгівлі в Київській, Дніпропетровській, Запорізькій, Одеській, Миколаївській, Херсонській, Кіровоградській, Полтавській, Харківській, Луганській і Донецькій областях та здійснює продаж моторних, індустріальних і трансмісійних олив, фільтрів, автохімії, автокосметики, охолоджуючих рідин, витратних матеріалів та акумуляторів.

Для якісного обслуговування клієнтів компанія “Auto-Comfort” відкрила інтернет-магазин “Автозамовник”, де можна придбати автомобiльнi товари та оливи ELF оптом за найнижчими цінами в Україні. Зробити замовлення в магазині досить просто: варто лише ознайомитися з асортиментом, обрати потрібний товар і натиснути кнопку “купити”, а після оформлення замовлення з вами зв’яжеться оператор для уточнення деталей замовлення.

Так як «Авто-Комфорт Плюс» – це команда професіоналів з відмінним рівнем підготовки. Висока організація та індивідуальний підхід менеджерів компанії обов’язково допоможе вирішити будь-яке питання й оперативно оформити замовлення.

Щоб стати клієнтом «Авто-Комфорт Плюс» – зареєструйтеся на сайті https://autozakaz.shop.

Контакти

Зв’яжіться з нами!

Назва новини

Бренди Про компанію Вакансії Замовник Зробимо світ добрішим Новини Контакти