Де краще купити оптом моторну оливу у бочках?

Для забезпечення оптимальної роботи двигуна необхідне змащення тертьових поверхонь деталей двигуна. Моторне масло являє собою технічну рідину, яка призначена для змащення елементів, які схильні до тертя, та оберігає їх від виникнення додаткових навантажень.

Крім зниження тертя, моторна олива у системі змащення ДВС виконує наступні функції:

 

Вимоги до сучасних моторних мастил

 

За статистикою, моторна олива змінюється не рідше двох разів на рік, у залежності від пробігу. Мало хто хоче переплачувати за постійні послуги, тому витрати на заміну масла окупають витрати на обслуговування транспорту і дозволяють йому прослужити довше. Однак, існує спосіб заощадити на заміні оливи без витрат – це покупка моторних олив оптом в бочках, що має ряд переваг:

Як правило, моторні оливи в бочках представлені в тарах різного об’єму: 200 літрів, 205 літрів, 208 літрів.

 

Кому вигідно купувати моторні масла в бочках?

Вигода від покупки масла оптом в бочках особливо очевидна для власників спецтехніки (тракторів, кранів, комбайнів, евакуаторів, навантажувачів, ковзанок, прокатних верстатів, пресів, промислових редукторів), які найчастіше використовують індустріальні масла. Також купувати індустріальні і моторні оливи оптом в бочках вигідно автомайстерням, станціям техобслуговування, автосервісам, автогосподарствам, власникам сільськогосподарської та будівельної техніки.

 

Де купити автомобільні масла в бочках оптом?

Ринок на сьогоднішній день пропонує нам дуже великий перелік моторних олив. Купуючи моторні оливи оптом, важливо враховувати їх якості і купувати оптом тільки у надійних постачальників. На сьогоднішній день «Auto-Comfort» є одним із лідерів оптової торгівлі в Київській, Дніпропетровській, Запорізькій, Одеській, Миколаївській, Херсонській, Кіровоградській, Полтавській, Харківській, Луганській і Донецькій областях та здійснює продаж моторних, індустріальних і трансмісійних олив, фільтрів, автохімії, автокосметики, охолоджуючих рідин, витратних матеріалів та акумуляторів.

Для якісного обслуговування клієнтів компанія “Auto-Comfort” відкрила інтернет-магазин “Автозамовник”, де можна придбати автомобiльнi товари та оливи ELF оптом за найнижчими цінами в Україні. Зробити замовлення в магазині досить просто: варто лише ознайомитися з асортиментом, обрати потрібний товар і натиснути кнопку “купити”, а після оформлення замовлення з вами зв’яжеться оператор для уточнення деталей замовлення.

Так як «Авто-Комфорт Плюс» – це команда професіоналів з відмінним рівнем підготовки. Висока організація та індивідуальний підхід менеджерів компанії обов’язково допоможе вирішити будь-яке питання й оперативно оформити замовлення.

Щоб стати клієнтом «Авто-Комфорт Плюс» – зареєструйтеся на сайті https://autozakaz.shop.

 

Контакти

Зв’яжіться з нами!

Назва новини

Бренди Про компанію Вакансії Замовник Зробимо світ добрішим Новини Контакти