Індустріальні оливи

Індустріальні, промислові, технічні оливи – в чому різниця?

Під найменуванням «індустріальна олива» об’єднано кілька типів олив, призначених для змащування передач будь-якого обертового обладнання. Даний тип олив ділиться на дві групи, у залежності від області застосування: загального і спеціального призначення.

До олив загального призначення відносяться промислові оливи для високошвидкісних механізмів. Область їх застосування – це змащення спрямовуючих ковзання верстатного обладнання, гідравлічних систем, зубчастих передач, вузлів і механізмів промислового обладнання. Вони можуть містити як антиокислювальні, протизносні, протикорозійні або протипінні присадки, так і можуть використовуватися без будь-яких присадок.

До індустріальних олив спеціального призначення відносяться технічні оливи. Зазвичай вони містять присадки і призначені для використання в вузлах і механізмах, що працюють в специфічних умовах. До числа таких відносяться оливи, використовувані для змащення ланцюгів конвеєрів, для змащення вальниць валків каландрів масляним туманом і ін.

 

Вимоги до індустріальних олив

Вимоги до цього виду масел визначають і додаткові властивості, якими повинні володіти індустріальні оливи:

Знижувати тертя між рухомими деталями. Для забезпечення оптимальної роботи обладнання необхідна змащення тертьових деталей. Мастило зменшує силу тертя, що виникає між двома рухомими поверхнями відносно один одного, що оберігає їх від виникнення додаткових навантажень.

Зберігати чистоту деталей. Індустріальна олива зберігає чистоту деталей обертового обладнання і утримує в собі найдрібніші частинки забруднень, не дозволяючи їм відкладатися на поверхнях.

Охолоджувати і захищати металеві елементи від корозії.

Володіти оптимальними в’язкісно-температурними властивостями. В’язкість відноситься до числа найбільш важливих характеристик масел, яку обов’язково необхідно враховувати при виборі для конкретного обладнання і під конкретні умови експлуатації.

Мати високі миючі та диспергуючі властивості. Миючі властивості індустріальних масел характеризують його здатність очищати елементи від різних відкладень, а диспергуючі  – підтримують нерозчинні в оливі речовини у підвішеному стані, не дозволяючи їм випасти в осад.

 

Де купити індустріальні оливи в Україні?

На сьогоднішній день «Auto-Comfort» є одним із лідерів оптової торгівлі в Київській, Дніпропетровській, Запорізькій, Одеській, Миколаївській, Херсонській, Кіровоградській, Полтавській, Харківській, Луганській і Донецькій областях та здійснює продаж моторних, індустріальних і трансмісійних олив, фільтрів, автохімії, автокосметики, охолоджуючих рідин, витратних матеріалів та акумуляторів.

Для якісного обслуговування клієнтів компанія “Auto-Comfort” відкрила інтернет-магазин “Автозамовник”, де можна придбати автомобiльнi товари та оливи ELF оптом за найнижчими цінами в Україні. Зробити замовлення в магазині досить просто: варто лише ознайомитися з асортиментом, обрати потрібний товар і натиснути кнопку “купити”, а після оформлення замовлення з вами зв’яжеться оператор для уточнення деталей замовлення.

Так як «Авто-Комфорт Плюс» – це команда професіоналів з відмінним рівнем підготовки. Висока організація та індивідуальний підхід менеджерів компанії обов’язково допоможе вирішити будь-яке питання й оперативно оформити замовлення.

Щоб стати клієнтом «Авто-Комфорт Плюс» – зареєструйтеся на сайті https://autozakaz.shop.

Контакти

Зв’яжіться з нами!

Назва новини

Бренди Про компанію Вакансії Замовник Зробимо світ добрішим Новини Контакти