Каталог моторних олив та автохімії Bardahl. Найкращі присадки Бардаль для авто.

Bardahl

На сьогоднішній день, компанія Вardahl – найбільший виробник мастильних матеріалів та автомобільної хімії у всьому світі. Вся продукція компанії відноситься до преміум-класу та виробляється з використанням тільки передових технологій. Найсучасніше обладнання та суворий контроль якості на всіх етапах виробництва дозволяють споживачеві завжди отримувати продукцію найвищого рівня.

Продукція Ваrdahl продається у більш ніж 90 країнах на різних континентах. Назва Вardahl стала визнаним брендом та лідером ринку у світі хімічної промисловості. Компанія створила власну дистриб’юторську мережу. Завдяки численним стратегічним партнерствам та альянсам із великими корпораціями, Bardahl було надано понад 20 міжнародних авторизацій, що відповідають вимогам ОЕМ.

Назва компанії Вardahl походить від її засновника, інженера-хіміка Оле Бардаля. Оле народився в 1902 році в Норвегії, а в 1922 році прибув до Сіетлу (США), з 29-ма доларами в кишені і не знав жодного слова англійською. Став мільйонером у віці 39 років, працюючи тоді як генеральний підрядник у будівництві будинків у Сіетлі. У 1939 році за власні кошти Оле заснував компанію Ваardahl. До моменту заснування компанія ВARDAHL має маленький завод, зі штатом в 3 людини, включаючи самого Оле Бардаля. Тоді компанія виробляє всього кілька очисників та одну присадку для олив. У цій компанії Оле Бардаль працював одночасно як власник бізнесу, продавець та оператор пакувальної машини.

Перші кілька років продажі компанії були дуже малі: у 1939 році вони склали 188 доларів та 53 центи.

Напередодні Другої світової війни продукцією зацікавлюється американська армія і укладає контракт із компанією Оле Бардаля. На його розробку накладається гриф секретності.

Компанія йде з американського ринку та взагалі з комерційної діяльності до закінчення Другої Світової війни. Коли секретність знімається, продукція ВARDAHL виходить на американський ринок. Після виходу продукції на ринок, на компанію чекає величезний успіх, у 1952 році ВARDAHL вже виходить на 3-е місце серед американських компаній мастильних матеріалів. 1954 року з’являється європейське відділення компанії ВARDAHL, розташоване у Франції-SADAPS BARDAHL.

Таким чином, американське відділення компанії почало працювати тільки на ринки Північної, Центральної та Південної Америки. А європейське відділення постачає свою продукцію до європейських країн, країн Близького Сходу та Північної Африки. Крім цього, компанія веде агресивну політику захоплення ринків у Південно-Східній Азії, включаючи такі країни, як Малайзія та Індонезія, та досягає там успіху. Після 20 років успішної діяльності, попит на продукцію продовжує зростати, і на початку 90-х з’являється необхідність у будівництві ще одного підприємства для європейського ринку, яке отримало назву МAROIL ВARDAHL (Італія).

 

Продукція Bardahl

 

Технології Bardahl

Унікальність мастильних матеріалів Bardahl полягає у використанні власних технологій, що не мають аналогів у світі. У 1996 році група вчених з Х’юстонського Університету отримала Нобелівську премію з хімії за відкриття нової форми вуглецю, названу Fullerene C60. Вона являє собою 60 атомів, згрупованих у тривимірну структуру, схожу на вигляд як футбольний м’яч.

Спеціалісти компанії Вardahl зацікавилися цією розробкою, і, після кількох років досліджень, створили формулу, що дозволяє використовувати унікальні властивості молекул С60. Ці молекули, що містяться в деяких лінійках Вardahl, ведуть себе як нанопідшипники, які, перебуваючи між металевими поверхнями двигуна, що труться, створюють буферну зону, тим самим зменшуючи тертя, захищаючи деталі від зносу і корозії, дозволяючи максимально використовувати ККД двигуна.

Друга унікальна формула має назву Рolar Plus. Вона була розроблена самим Оле Бардалем у далекому 1939 році. Звичайно, протягом усіх цих років формула покращувалась фахівцями компанії, але принцип роботи залишився незмінним. Polar plus – це складна комбінація хімічних речовин, які перетворюють тертя на збалансований і рівний рух усіх деталей двигуна. Унікальність компонентів складу здатна зберегти тертьові поверхні від зносу та корозії. Пояснення цьому перебуває у складній структурі формули, іони якої мають позитивний заряд, що дозволяє їм притягатися до металевих поверхонь. Таким чином, вони поводяться як мікроскопічні магніти, закріплюючись на металевій поверхні та формуючи дуже міцний захисний бар’єр. Формула Рolar Plus raрантує подвійний захист навіть під час екстремальних навантажень.

Контакти

Зв’яжіться з нами!

Назва новини

Бренди Про компанію Вакансії Замовник Зробимо світ добрішим Новини Контакти