Масла ТМ Chempioil

Компанія ТОВ АвтоКомфорт є дистриб’ютором Chempioil в Україні. Продукція торгової марки Chempioil проводиться на потужностях Сhampion Chemicals LTD (Швейцарія).

Компанія Сhampion Chemicals LTD (Швейцарія) є одним з європейських лідерів у виробництві автомобільних мастильних матеріалів. Вперше її продукція була представлена ​​на ринку в 1993 році.

Сьогодні Сhampion Chemicals має головний офіс за адресою: Freihofstrasse 28 Küsnacht, Switzerland і виробничі лінії в м Клайпеда, UAB SCT Lubricants, Литва. Ключові принципи роботи компанії – багаторівневий контроль якості і висока точність like a Swiss Watch.

У 2003 р Сhampion Chemicals LTD переходить на систему роботи за європейськими стандартами EN ISO 9001: 2000. Це вивело підприємство на ще більш високий рівень і дозволило представити на міжнародному ринку лінію високоякісних моторних масел нового покоління Chempioil. У їх виробництві застосовуються базові масла від відомих виробників Shell, Mol, Neste, Orlen, а також пакети аддитивов Lubrizol, Infineum, Afton і RheinChemie і ін.

Після проходження тестування моторне масло Chempioil отримало високу оцінку від таких гігантів автомобілебудування, як BMW, VOLVO, Volkswagen, Daimler Benz і ін.

Ретельний контроль, здійснюваний сертифікованими швейцарськими фахівцями на кожному етапі виробництва масел Chempioil, сприяє підвищенню технічних і експлуатаційних характеристик готових складів.

Моторні масла даного бренду забезпечують захист двигуна від підвищених навантажень, впливу низьких і високих температур, вологості; характеризуються відмінною універсальністю і можуть використовуватися як в змішаному автопарку, так і в важко навантажених моторах дизельного типу.

Сьогодні продукція CHAMPION CHEMICAL LTD успішно експортується в Україну, РФ, Білорусь, Казахстан, Узбекистан, Індію, Марокко, Великобританію, Іспанію, країни Балтії, Західної Африки і ін.

Масло Chempioil – це справжнє європейське якість, яке гарантуватиме збільшення терміну служби двигуна і зменшує витрати на технічне обслуговування вашого авто.

Контакти

Зв’яжіться з нами!

Назва новини

Бренди Про компанію Вакансії Замовник Зробимо світ добрішим Новини Контакти