fbpx

Масла ТМ Chempioil

Компанія ТОВ АвтоКомфорт є дистриб’ютором Chempioil в Україні. Продукція торгової марки Chempioil проводиться на потужностях Сhampion Chemicals LTD (Швейцарія).

Компанія Сhampion Chemicals LTD (Швейцарія) є одним з європейських лідерів у виробництві автомобільних мастильних матеріалів. Вперше її продукція була представлена ​​на ринку в 1993 році.

Сьогодні Сhampion Chemicals має головний офіс за адресою: Freihofstrasse 28 Küsnacht, Switzerland і виробничі лінії в м Клайпеда, UAB SCT Lubricants, Литва. Ключові принципи роботи компанії – багаторівневий контроль якості і висока точність like a Swiss Watch.

У 2003 р Сhampion Chemicals LTD переходить на систему роботи за європейськими стандартами EN ISO 9001: 2000. Це вивело підприємство на ще більш високий рівень і дозволило представити на міжнародному ринку лінію високоякісних моторних масел нового покоління Chempioil. У їх виробництві застосовуються базові масла від відомих виробників Shell, Mol, Neste, Orlen, а також пакети аддитивов Lubrizol, Infineum, Afton і RheinChemie і ін.

Після проходження тестування моторне масло Chempioil отримало високу оцінку від таких гігантів автомобілебудування, як BMW, VOLVO, Volkswagen, Daimler Benz і ін.

Ретельний контроль, здійснюваний сертифікованими швейцарськими фахівцями на кожному етапі виробництва масел Chempioil, сприяє підвищенню технічних і експлуатаційних характеристик готових складів.

Моторні масла даного бренду забезпечують захист двигуна від підвищених навантажень, впливу низьких і високих температур, вологості; характеризуються відмінною універсальністю і можуть використовуватися як в змішаному автопарку, так і в важко навантажених моторах дизельного типу.

Сьогодні продукція CHAMPION CHEMICAL LTD успішно експортується в Україну, РФ, Білорусь, Казахстан, Узбекистан, Індію, Марокко, Великобританію, Іспанію, країни Балтії, Західної Африки і ін.

Масло Chempioil – це справжнє європейське якість, яке гарантуватиме збільшення терміну служби двигуна і зменшує витрати на технічне обслуговування вашого авто.

Контакти

Харківська область
Дніпропетровська, Запорізька області
᠌Полтавська         область
Кіровоградська область
Донецька, Луганська області
Одеська, Миколаївська, Херсонська області

Назва новини

Бренди Про компанію Вакансії Замовник Зробимо світ добрішим Новини Контакти