Моторні оливи ELF

ELF – преміальна торговельна марка, що належить міжнародній нафтогазовій компанії ТОTAL, що займає п’яте місце у світовому рейтингу. Її назва є абревіатурою від Essences et Lubrifiants de France – «Французькі масла та мастильні матеріали».

Протягом багатьох років якість моторних олив і трансмісійних рідин цієї торговельної марки залишається стабільно високою. Асортимент компанії представлений наступними категоріями:

Відтоді, як світ побачила лінійка Solaris, ELF можна з повним правом назвати лідером за наданим асортиментом у ніші мастильних матеріалів iз низьким вмістом сульфатної золи, фосфору та сірки (Low SAPS). Ці оливи нового покоління розроблялися з урахуванням жорстких стандартів Euro-4, щоб забезпечувати стабільну роботу систем нейтралізації вихлопних газів. Вони виконують базові функції захисту, підтримки чистоти та запобігання зносу вузлів й агрегатів. Головним принципом компанії залишається постійне вдосконалення, при цьому поліпшення продуктів передбачає дбайливе ставлення до навколишнього середовища.

Компанії ELF належать унікальні науково-дослідні групи, за допомогою яких створюються нові продукти і вдосконалюються існуючі, підвищуються вимоги щодо ефективності та безпеки олив. Це той випадок, коли можна підібрати оливу кожному автомобілю для будь-яких умов експлуатації – будь то пустелі Африки або занесені снігом дороги Скандинавії. При цьому, можна бути впевненим, що залите у систему масло відповідає вимогам як виробника двигуна, так і світових стандартів.

 

Як знайти постачальників моторного масла ELF?

Auto-Comfort – це мульти-брендова компанія, що спеціалізується на постачанні мастильних матеріалах, автохімії та автокосметики оптом, а також запасних частин для ремонту автомобілів. Вона є офіційним представником й оптовим постачальником не тільки ELF, але і таких торговельних марок як PEMCO, ВАМП, TOTAL, LUKOIL, CHEMPIOIL, KERRY, KUDO, FAVORIT, FANFARO, NORVEGO, MFK і т.д.

 

Платформа з оптовими цінами на автомобiльнi оливи ELF

Для якісного обслуговування клієнтів компанія “Auto-Comfort” відкрила інтернет-магазин “Автозамовник”, де можна придбати автомобiльнi товари та оливи ELF оптом за найнижчими цінами в Україні. Зробити замовлення в магазині досить просто: варто лише ознайомитися з асортиментом, обрати потрібний товар і натиснути кнопку “купити”, а після оформлення замовлення з вами зв’яжеться оператор для уточнення деталей замовлення.

Так як «Авто-комфорт Плюс» – це команда професіоналів з відмінним рівнем підготовки. Висока організація та індивідуальний підхід менеджерів компанії обов’язково допоможе вирішити будь-яке питання й оперативно оформити замовлення.

Також «Автокомфорт Плюс» запустив Тelegram-канали та Viber-спільноти під назвами: “Автокомфорт – Дніпропетровськ”, “Автокомфорт – Одеса” і “Автокомфорт – Маріуполь”, де можна дізнатися про їхнi акції, знижки, новинки товарів, останні новини і унікальні пропозиції.

З 2021 року компанія підготувала для своїх постійних клієнтів нову бонусну програму. У зв’язку з чим покупки стало робити вдвічі приємніше, тому що за них можна отримувати подарунки.

Щоб стати клієнтом “Авто-Комфорт Плюс” – зареєструйтеся на сайті https://autozakaz.shop.

Контакти

Зв’яжіться з нами!

Назва новини

Бренди Про компанію Вакансії Замовник Зробимо світ добрішим Новини Контакти