Оливи LUKOIL в асортименті доступні до оптового замовлення в Одесі

ПАТ «LUKOIL» — одна з провідних міжнародних нафтогазових компаній, яка є найбільшим виробником мастильних матеріалів. Виробництво ЛУКОЙЛ охоплює 8 власних заводів та 2 спільні підприємства в Росії та за кордоном, а також 25 залучених партнерських заводів, розташованих по всьому світу. Компанія постачає продукцію більш ніж у 100 країн.

 

Чому LUKOIL?

 

Головною спрямованістю цього бренду є якість товару, підтверджена найкращими експертами — автовласниками. Такі результати досягаються завдяки тісній взаємодії з автовиробниками. Спільна розробка оригінальних олив, з урахуванням вимог OEM – це пріоритетний напрямок діяльності. Компанія особливу увагу наголошує на атестації своєї продукції. Таким чином моторна олива LUKOIL є високоякісною робочою речовиною, яка відповідає всім міжнародним стандартам. Продукти ліцензовані міжнародними організаціями (API, ILSAC, ACEA) та відповідають найсучаснішим вимогам провідних світових автовиробників, серед яких Mercedes-Benz, GM, BMW, Volkswagen, Porsche, Renault, Volvo, Land Rover. Більше того, з Австрійського заводу “Лукойл”, олива надходить до Німеччини на складальний конвеєр Mercedes-Benz для першої заливки в автомобілі.

 

Які лінійки олив існують?

 

Найбільшу популярність серед вітчизняних автовласників має лінійка LUKOIL Genesis. Це преміальна серія повністю синтетичних моторних олив для легкових автомобілів різної в’язкості (0W-40, 5W-30, 5W-40, 10W-40). Наступна за популярністю серія LUKOIL Люкс, продукти якої включають всесезонні синтетичні та напівсинтетичні оливи для бензинових та дизельних двигунів. Серія LUKOIL Супер користується популярністю серед власників вітчизняних автомобілів та авто з великим пробігом. Власники комерційної техніки — автобусів, вантажних автомобілів з атмосферними та турбованими дизельними двигунами віддають перевагулам серії LUKOIL Авангард. Вони задовольняють вимоги щодо випуску токсичних речовин від Euro-1 до Euro-5.

 

Переваги олив LUKOIL

 

 

Як придбати оливу LUKOIL оптом

 

В інтернет-магазині Авто-Комфорт Плюс представлена ​​лише оригінальна продукція бренду. Купуючи мастильні матеріали тут, ви гарантовано убезпечите себе від підробок, оскільки наша компанія є офіційним партнером виробника.

Щоб стати клієнтом “Авто-Комфорт Плюс” – зареєструйтесь на сайті https://autozakaz.shop.

 

Контакти

Зв’яжіться з нами!

Назва новини

Бренди Про компанію Вакансії Замовник Зробимо світ добрішим Новини Контакти