Оливи LUKOIL в асортименті доступні до оптового замовлення в Одесі

ПАТ «LUKOIL» — одна з провідних міжнародних нафтогазових компаній, яка є найбільшим виробником мастильних матеріалів. Виробництво ЛУКОЙЛ охоплює 8 власних заводів та 2 спільні підприємства в Росії та за кордоном, а також 25 залучених партнерських заводів, розташованих по всьому світу. Компанія постачає продукцію більш ніж у 100 країн.

 

Чому LUKOIL?

 

Головною спрямованістю цього бренду є якість товару, підтверджена найкращими експертами — автовласниками. Такі результати досягаються завдяки тісній взаємодії з автовиробниками. Спільна розробка оригінальних олив, з урахуванням вимог OEM – це пріоритетний напрямок діяльності. Компанія особливу увагу наголошує на атестації своєї продукції. Таким чином моторна олива LUKOIL є високоякісною робочою речовиною, яка відповідає всім міжнародним стандартам. Продукти ліцензовані міжнародними організаціями (API, ILSAC, ACEA) та відповідають найсучаснішим вимогам провідних світових автовиробників, серед яких Mercedes-Benz, GM, BMW, Volkswagen, Porsche, Renault, Volvo, Land Rover. Більше того, з Австрійського заводу “Лукойл”, олива надходить до Німеччини на складальний конвеєр Mercedes-Benz для першої заливки в автомобілі.

 

Які лінійки олив існують?

 

Найбільшу популярність серед вітчизняних автовласників має лінійка LUKOIL Genesis. Це преміальна серія повністю синтетичних моторних олив для легкових автомобілів різної в’язкості (0W-40, 5W-30, 5W-40, 10W-40). Наступна за популярністю серія LUKOIL Люкс, продукти якої включають всесезонні синтетичні та напівсинтетичні оливи для бензинових та дизельних двигунів. Серія LUKOIL Супер користується популярністю серед власників вітчизняних автомобілів та авто з великим пробігом. Власники комерційної техніки — автобусів, вантажних автомобілів з атмосферними та турбованими дизельними двигунами віддають перевагулам серії LUKOIL Авангард. Вони задовольняють вимоги щодо випуску токсичних речовин від Euro-1 до Euro-5.

 

Переваги олив LUKOIL

 

 

Як придбати оливу LUKOIL оптом

 

В інтернет-магазині Авто-Комфорт Плюс представлена ​​лише оригінальна продукція бренду. Купуючи мастильні матеріали тут, ви гарантовано убезпечите себе від підробок, оскільки наша компанія є офіційним партнером виробника.

Щоб стати клієнтом “Авто-Комфорт Плюс” – зареєструйтесь на сайті https://autozakaz.shop.

 

Контакти

Харківська область
Дніпропетровська, Запорізька області
᠌Полтавська         область
Кіровоградська область
Донецька, Луганська області
Одеська, Миколаївська, Херсонська області
Київська область

Назва новини

Бренди Про компанію Вакансії Замовник Зробимо світ добрішим Новини Контакти