Оливи та присадки bardahl в Україні. Офіційний імпортер оливи бардаль оптом.

Bardahl в Україні

Bardahl – це один із визнаних лідерів світового автохімпрому. Торгівельна марка спеціалізується у випуску моторних та трансмісійних олив, гальмівних та охолоджуючих рідин, присадок, мастил та очисників для універсальних авто та мото. Продуктова лінійка бренду налічує загалом понад двісті позицій, орієнтованих як на професійне, так і на повсякденне застосування. Представлений на продаж асортиментний ряд розрахований як на власників легкового автотранспорту та мотоциклів, так і на водіїв потужних спорткарів та високонавантажених тягачів.

Наявність сучасного дослідницького комплексу, постійне вдосконалення технологічних рішень та суворий контроль якості на всіх етапах виробництва, починаючи від перших хімічних реакцій та закінчуючи кінцевим розфасовуванням готових виробів, стали запорукою першості Bardahl у міжнародному автохімічному сегменті. В даний час мастильні матеріали та автохімія цього бренду продаються у більш ніж 90 країнах світу, в тому числі і в Україні.

 

Переваги олив Бардаль

 

Де і як купити оригінальні оливи та автохімію Bardahl?

Ринок на сьогоднішній день пропонує нам дуже великий перелік моторних олив. Купуючи моторні оливи оптом, важливо враховувати їх якості та купувати оптом тільки у надійних постачальників. У мультибрендової компанії Auto-Comfort, що спеціалізується на поставках мастильних матеріалів, автохімії та автокосметики оптом, а також запасних частин для ремонту автомобілів, Ви завжди зможете купити оригінальну оливу BARDAHL та її нові та актуальні лінійки. Щоб не сумніватися в справжності продукту від постачальника Auto-Comfort, оригінальність оливи легко та швидко перевіряється за допомогою спеціального QR-коду на етикетці каністри.

Для якісного обслуговування клієнтів компанія “Auto-Comfort” відкрила інтернет-магазин “Автозамовник”, де можна придбати автотовари BARDAHL оптом за найнижчими цінами в Україні. Зробити замовлення в магазині досить просто: варто лише ознайомитися з асортиментом, вибрати товар, що сподобався, і натиснути кнопку “купити”, а після оформлення замовлення з вами зв’яжеться оператор для уточнення деталей замовлення.

Оскільки «Авто-комфорт Плюс» – це команда професіоналів із відмінним рівнем підготовки. Висока організація та індивідуальний підхід менеджерів компанії обов’язково допоможе вирішити будь-яке питання та оперативно оформити замовлення.

Також «Авто-комфорт Плюс» запустив Тelegram-канали та Viber-спільноти під назвами: “Автокомфорт – Дніпропетровськ”, “Автокомфорт – Одеса” та “Автокомфорт – Маріуполь”, де можна дізнатися про акції, знижки, новинки товарів, останні новини та унікальні пропозиції.

З 2021 року компанія підготувала для своїх постійних клієнтів нову бонусну програму. У зв’язку з чим покупки робити вдвічі приємніше, тому що за них можна отримувати подарунки.

Щоб стати клієнтом “Авто-Комфорт Плюс” – зареєструйтесь на сайті https://autozakaz.shop.

Для самостійного підбору продукції, яка підійде для Вашого особистого транспортного засобу, можна перейти на сайт https://bardahl.fr/fr-fr/accueil, а обраний товар можна придбати за посиланням – https://autozakaz.shop.

Контакти

Зв’яжіться з нами!

Назва новини

Бренди Про компанію Вакансії Замовник Зробимо світ добрішим Новини Контакти