«ООО Автокомфорт» – официальный дистрибьютор «Тосол-Синтез».

«ТОВ Автокомфорт» є офіційним дистриб’ютором продукції світового рівня, яка випускається виробником «ТосолСинтез».

Компанія «Тосол-Синтез» займає лідируючі позиції на російському ринку в сфері виробництва гальмівних, охолоджуючих, склоомиваючих рідин, моторних мастил, автокосметики та витратних матеріалів. У лінійці його продукції знаходиться відразу кілька популярних брендів, включаючи Felix, Rosdot, AWM, Glysantin, Sakura, Чистий миля.

Висока якість продукції підтверджується повною відповідністю міжнародним стандартам ASTM, SAE, і допуском до першої заливці на конвеєри найбільших автовиробників: АВТОВАЗ, GM-АВТОВАЗ, КАМАЗ, МАЗ, УАЗ, ПАЗ, ЛАДА-Іжевськ, KIA, GM-Uzbekistan, Азія-Авто, АВТОТОР.

З 2008 року компанія щорічно підтверджує відповідність свого виробництва вимогам стандарту ISO / TS 16949: 2009 і випробуваннями всесвітньо відомих науково-дослідних центрів: ABIC TESTING LABORATORIES (USA), TÜV (GMBH).

Власна акредитована лабораторія, оснащена сучасним обладнанням, проводить оцінку якості вхідної сировини та готової продукції на всіх стадіях виробництва відповідно до вимог російських і міжнародних стандартів.

Спільна робота технічних фахівців компанії з науково-дослідними інститутами і науково-технічними підрозділами зарубіжних і вітчизняних автовиробників дозволяє створювати продукцію нового покоління, що відповідає останнім вимогам автовиробників.

 

 

Асортимент продукції ROSDOT представлений гальмівними рідинами і гальмівними колодками.

ROSDOT – єдина в Росії гальмівна рідина, яка пройшла повний цикл випробувань в ABIC TESTING LABORATORIES і отримала офіційний висновок про відповідність сучасним міжнародним стандартам FMVSS 116, SAE J703, SAE J1704 по класу DOT 4.

Основні вітчизняні зарубіжні автовиробники вибирають ТЖ ROSDOT завдяки наступним перевагам:

Компанія «Тосол-Синтез» постачає свою продукцію на конвеєри найбільших автовиробників: АВТОВАЗ, GM-АВТОВАЗ, КАМАЗ, МАЗ, УАЗ, ПАЗ, ЛАДА-Іжевськ, KIA, Азія-Авто, GM-Uzbekistan, Chevrolet, Kia і має допуски компаній BMW, MAN і Volkswagen.

Гальмівні колодки виготовлені з кращих вітчизняних та імпортних матеріалів з використанням найсучасніших технологій. Повністю відповідають вимогам Правил № 13 ЄАК ООН, і Правил № 90 пред’являються до автозапчастинами, що поставляється на вторинний ринок.

Гальмівні колодки ROSDOT це:

Асортимент гальмівних колодок ROSDOT охоплює практично весь модельний ряд автомобілів вітчизняного виробництва та популярні іноземні марки автомобілів: CHEVROLET, DAEWOO, HYUNDAI, FORD, KIA, MAZDA, NISSAN, RENAULT.

Детальніше: http://t-s.ru/catalog/6

Під брендом Felix випускаються професійна автохімія й автокосметика.

Антифризи Felix вже давно завоювали довіру покупців і автовиробників, і повністю відповідають міжнародним стандартам ASTM, SAE.

Висока якість антифризів підтверджується і присвоєнням виробнику в квітні 2016 р статусу Q1 – вищої оцінки за системою контролю якості Ford.

Компанія «Тосол-Синтез» постачає свою продукцію на конвеєри найбільших автовиробників:

АВТОВАЗ, GM-АВТОВАЗ, КАМАЗ, МАЗ, УАЗ, ПАЗ, ЛАДА-Іжевськ, KIA, GM-Uzbekistan, Азія-Авто, АВТОТОР і має допуски компаній BMW, MAN і Volkswagen.

Кожен з численних видів охолоджуючої рідини використовується за новим призначенням. Вони наділяються підібраною комбінацією присадок, що підвищують тривалість використання продукту. Збільшення пробігу в поєднанні з ефективним захистом деталей двигуна від корозії, утворення відкладень, накипу роблять ці товари затребуваними на ринку.

Основні технічні характеристики http://antifreezefelix.t-s.ru/

У Росії бренд «AWM» з 2006 року представляє компанія «ТосолСинтез».

Найбільшим попитом користуються відома на світових ринках продукція: охолоджуючі рідини, фільтри і свічки запалювання, щітки склоочисників, рідина для систем SCR дизельних двигунів.

«AWM GROUP LLC» виробляє автохімію та витратні матеріали для популярних моделей автомобілів: Ford, Chevrolet, Hyundai, Mazda, Volkswagen, KIA, Opel, Daewoo, Renault, MercedesBenz, Subaru, BMW, Honda, Toyota, Nissan і т.д

Склоомиваючі рідини «Чиста миля» виробляються на основі високоякісного абсолютований ізопропілового спирту із застосуванням спеціально підібраних ароматичних компонентів і миючих добавок. Продукція пройшла випробування в акредитованій лабораторії ТОВ «Хромінвест» на очищувальну здатність:

Автомобільні фільтри TSFilter є власною конструкторською розробкою компанії «ТосолСинтез». Каркас фільтрів максимально посилено, а значить не схильний до деформації в процесі всього терміну служби.

Вся фільтрувальна папір, що використовується в фільтрах TSFilter, відповідає стандартам вищої європейської якості. Просочення паперу виробляється смолами Akril і Novolak це збільшує ресурс фільтруючого елемента в два і більше разів.

Детальніше про фільтри: http://t-s.ru/catalog/5

Контакти

Зв’яжіться з нами!

Назва новини

Бренди Про компанію Вакансії Замовник Зробимо світ добрішим Новини Контакти