Відвідування дитячого будинку №4 “Сонечко”

Компанія ТОВ «Авто-Комфорт» з 2016 року регулярно відвідує вихованців дитячого будинку № 4 «Сонечко» м Маріуполя.

1 червня 2017 року керівництво та співробітники компанії щиро і з великим хвилюванням відвідали урочистий захід, приурочений до Міжнародного дня захисту детей.Воспітаннікі дитячого будинку «Сонечко» разом з наставниками підготували концертну програму для своїх гостей.

Свято чарівництва і чудес в цей чудовий день не пройшов непоміченим і для вихованців, і для всіх запрошених. Компанія регулярно відвідує всі заходи, які створюються малюками під чуйним керівництвом вихователів і вчителів. В гості співробітники Компанії ТОВ «Авто-Комфорт» завжди приходять з подарунками, так і в цей раз маленькі чарівники будинку «Сонечко» не залишилися без уваги і приємних сюрпризів. У швидкому і галасливому ритмі життя, відвідуючи дитячі заходи, створені маленькими дітьми, і нам дорослим випадає шанс поринути в свої дитячі спогади хоча б на мить.

Адміністрація, вихованці та педагогічний колектив дитячого будинку висловили подяку керівництву Компанії ТОВ «Авто-Комфорт» за увагу, допомогу і регулярну підтримку в найбільш значимі події життя дитячого будинку № 4 «Сонечко».

Контакти

Зв’яжіться з нами!

Назва новини

Бренди Про компанію Вакансії Замовник Зробимо світ добрішим Новини Контакти