Постачання оригінальних олив оптом

Моторна олива – це змащувальний матеріал, необхідний для правильної роботи автомобіля. Вона підтримує стан двигуна та його плавну роботу. Основними функціями є:

Якщо олива не виконує свого призначення, то результатом буде несправність двигуна. Щоб цього не сталося, виробники прописують у посібнику користувача автомобілем потрібне за властивостями автомобільну оливу. Її виготовляють за нормами, дотримуючись сертифікатів якості, перевіряють та вдосконалюють.

 

Яку моторну оливу найкраще заливати у двигун?

 

Це питання завжди залишатиметься одним з найактуальніших для автолюбителів. Відповідь очевидна — це має бути олива від автовиробника. Її ще називають оливою від OEM, що розшифровується як original equipment manufacturer, чи «оригінальний виробник обладнання».

“OEM” – це мастильні матеріали, що випускаються у брендованих каністрах Mercedes, Toyota, Volkswagen та інших марок. Їх виготовляють масляні компанії на замовлення автовиробників. Такі оливи надходять у продаж у магазини роздрібної торгівлі, а також на фірмові станції технічного обслуговування.

Офіційно власником OEM вважається автомобільний бренд, але за фактом це продукт масляної компанії. Автохолдинги контролюють якість виробництва, починаючи від сировинних компонентів та закінчуючи готовою продукцією. Однак при цьому вони не мають величезного штату інженерів і хіміків, які розробляли б кожен компонент і готовий продукт з нуля. У контексті мастильних матеріалів термін OEM має особливе значення, окрім контролю якості, автовиробники беруть на себе весь цикл маркетингу продукту: розробку стратегії реалізації, пакування, рекламу, постачання на торгові точки та продаж.

 

Чому покупець хоче саме оригінальну оливу для свого авто?

 

Сьогодні все частіше можна зустріти у продажу непридатну моторну оливу. Замість оригіналу розливають підробку — фальшиву рідину в схожій упаковці, але за змістом і властивостями відрізняється від заводської. Ризик її купівлі великий, і складно судити про обсяги ринку фальсифікату, коли невідома точна кількість фіктивних підприємств. Вони маскують продукцію під відомі марки.

Для розливу застосовують дві схеми. Перша – це покупка дешевого мастила, яке потім продають під виглядом дорогого. Наслідки його використання – це збільшена витрата, забруднення паливної системи та періодичні порушення роботи двигуна.

Другий спосіб – це розлив індустріальної оливи в каністри, на вигляд невідмінні від оригінальних, з правдоподібною етикеткою. Вона перероблена, малов’язка або з надлишком присадок. Її освітлюють та частково очищують від бітумних опадів. Використану індустріальну мастильну рідину купують на промислових підприємствах. Вона певною мірою виконує функції звичайної, але в десятки разів гірше.

Таким чином, заливаючи в свій автомобіль таку моторну оливу, є ризик капітального ремонту двигуна Вашого авто. Тому, рекомендуємо Вам довіритись професіоналам з Авто-Комфорт Плюс, які точно підберуть все необхідне для Вашого авто та допоможуть купити оригінальну оливу саме під вашу марку.

 

Які оригінальні оливи ми можемо запропонувати?

 

“Auto-Comfort” є офіційним представником та постачальником таких торгових марок як BARDAHL, MANNOL, ELF, PEMCO, ВАМП, TOTAL, LUKOIL, CHEMPIOIL, FAVORIT, FANFARO, NORVEGO тощо. Ми зможемо надати Вам всі необхідні документи, які підтверджують, що у нас є тільки оригінальні моторні оливи.

Наші менеджери проходять спеціальне навчання та володіють необхідною технічною інформацією. Вони грамотно Вас проконсультують, щоб Ви змогли купити дійсно відповідне оригінальну оливу для свого автомобіля.

 

Просте замовлення олив OEM онлайн

 

Для якісного обслуговування клієнтів компанія “Auto-Comfort” відкрила інтернет-магазин “Автозамовник”, де можна придбати автотовари та автомастила оптом за найнижчими цінами в Україні. Зробити замовлення в магазині досить легко: варто лише ознайомитися з асортиментом, обрати товар, що сподобався, і натиснути кнопку “купити”, а після оформлення замовлення з вами зв’яжеться оператор для уточнення деталей замовлення.

Також «Авто-комфорт Плюс» запустив Тelegram-канали та Viber-спільноти під назвами: “Автокомфорт – Дніпропетровськ”, “Автокомфорт – Одеса” та “Автокомфорт – Маріуполь”, де можна дізнатися про акції, знижки, новинки товарів, останні новини та унікальні пропозиції.

З 2021 року компанія підготувала для своїх постійних клієнтів нову бонусну програму. У зв’язку з чим, покупки стало робити вдвічі приємніше, тому що за них можна отримувати підарки.

Щоб стати клієнтом “Авто-Комфорт Плюс” – зареєструйтесь на сайті https://autozakaz.shop.

Контакти

Зв’яжіться з нами!

Назва новини

Бренди Про компанію Вакансії Замовник Зробимо світ добрішим Новини Контакти