Регулярне оптове постачання моторних олив для Вашого бізнесу

Автомобіль є дуже складним багатокомпонентним механізмом, що складається з безлічі частин, тісно пов’язаних між собою, їх злагоджена робота забезпечує його рух. Кожен легковий транспорт обов’язково має двигун, який можна вважати її серцем. Він складається з безлічі деталей, які перетворюють теплову енергію, отриману в результаті згоряння палива, перетворити на поступальний рух. Захист його частин під час роботи забезпечує моторне автомастило, яке запобігає деталям двигуна від передчасного зносу, перегріву, а також механічних пошкоджень.

Купівлю автомобільної оливи можна зробити в будь-якому інтернет магазині з продажу автозапчастин або інших мастильних матеріалів для авто. Найчастіше хочуть купити напівсинтетичну оливу, бо вона підходить для більшості машин, які є в Україні. Але не слід забувати про синтетичну моторну оливу, яка є найякіснішою серед інших видів моторних олив. Існує й інші спеціальні оливи: для дизельного або бензинового двигуна. Все залежить від вашого призначення.

 

Продаж моторної оливи оптом

 

Продаж матеріалів, що змащують, – це одна з основних цілей, яку ставлять перед собою власники інтернет магазинів. Однак, можна побачити, що вартість моторної оливи буває різною і при цьому відрізнятиметься у більшому еквіваленті. Торгівля моторних олив оптом – це хороша пропозиція, яка може бути тільки від офіційних дистриб’юторів, у яких можна купити якісний продукт. Саме тому, купуючи моторні оливи оптом, важливо враховувати їх якості та купувати оптом лише у надійних постачальників. Звичайно, Ви завжди можете купити дешеву моторну оливу на ринку, але чи варто платити гроші за те, що через якийсь час знову потрібно буде купувати?

На сьогоднішній день «Auto-Comfort» є одним з лідерів оптової торгівлі в Київській, Дніпропетровській, Запорізькій, Одеській, Миколаївській, Херсонській, Кіровоградській, Полтавській, Харківській, Луганській та Донецькій областях та здійснює продаж моторних, індустріальних та трансмісійних олив, фільтрів, автохімії. , автокосметики, охолоджуючих рідин, витратних матеріалів та акумуляторів. Склади «Auto-Comfort» знаходяться у трьох точках України: Дніпрі, Одесі та Маріуполі, з яких реалізуються регулярні постачання товарів.

 

Як швидко оформити постачання олив оптом на сайті

 

Завдяки розвитку мережі Інтернет не потрібно довго шукати де можна замовити та купити автомобільну оливу для двигуна авто в Україні, інтернет магазин “Автозамовник” допоможе у покупці автотоварів з можливістю доставки в будь-яку точку нашої країни за найкращими цінами.

Зробити замовлення в магазині досить просто: варто лише ознайомитися з асортиментом, вибрати товар, що сподобався, і натиснути кнопку “купити”, а після оформлення замовлення з вами зв’яжеться оператор для уточнення деталей замовлення.

Так як “Авто-комфорт Плюс” – це команда професіоналів з відмінним рівнем підготовки. Висока організація та індивідуальний підхід менеджерів компанії обов’язково допоможе вирішити будь-яке питання та оперативно оформити замовлення.

Також «Авто-комфорт Плюс» запустив Тelegram-канали та Viber-спільноти під назвами: “Автокомфорт – Дніпропетровськ”, “Автокомфорт – Одеса” та “Автокомфорт – Маріуполь”, де можна дізнатися про їх акції, знижки, новинки товарів, останні новини та унікальні пропозиції.

З 2021 року компанія підготувала для своїх постійних клієнтів нову бонусну програму. У зв’язку з чим покупки стало робити подвійно приємніше, тому що за них можна отримувати подарунки.

Щоб стати клієнтом “Авто-Комфорт Плюс” – зареєструйтесь на сайті https://autozakaz.shop.

Контакти

Зв’яжіться з нами!

Назва новини

Бренди Про компанію Вакансії Замовник Зробимо світ добрішим Новини Контакти